Anasayfa / Oyunlar / Oyun Modları / FSX sabiha gökçen havalimanı

FSX sabiha gökçen havalimanı

Bu yama ile fsx oyunumuzun sabiha gökçen havalimanının görüntüsünü baştan daha gerçekci bir görüntüye sokamak için yapılmış bir yamadır. Yama sayesinde sabiha gökçen havalimanı gerçek görüntüsüne kavuşacaktır.

Yamanın yüklenmesine gelecek olursak aşağıdaki linkten indirdikten sonra indirğimiz dosya paket şeklindedir. Paketi bir rar programı ile çıkartıyoruz . Paket içerisinde  SABIHA GÖKCEN .exe adlı dosyayı çalıştırarak yükleme talimatları ile yamamızı kurabiliriz.

 


Paket içeriği : Sabiha Gokcen Havalimanı eklentisi
Boyut : 29.76 MB
Upload : Hayaletmek
İndirme Bağlantısı : Sabiha Gokcen havalimanı yaması indir.

 

Uyarı : Paket hayaletmek tarafından antivirüs taramasından geçirilmiş olsada paketi açmadan önce lütfen kendi antivirüs programınız tarafından taratınız.

 

Hakkında M.Enes

1992 yılından beri yaşamakta olup Allaha şükür güzel bir aileye sahip olmanın gururu ile yaşam hayatıma devam ediyorum . 2010 yılında bilgisayar yazılım bölümünden başarıyla mezun oldum 2011 yılında Elektronik Haberleşme bölümüne başladım okul hayatım boyunca hep yenilikler öğrenme çabasıyla uğraştım hep yeni şeyler öğrenme peşinde koştum stajımı isveçte yaptım bu uğurda beni destekleyen aileme sonuna kadar teşekürlerimi iletmek benim boyun borcumdur. Şimdi yeni projem olan hayaletmek uğrunda koşmaya devam eden ailemin en büyük evladıyım .