Anasayfa / Teknoloji / Ücretsiz Online Müzik Dinleme Siteleri

Ücretsiz Online Müzik Dinleme Siteleri

Bu yazımızda Online ücretsiz müzik dinleyebileceğimiz sistemler yer almaktadır.

1. TTNET Müzik :   TTNET Müzik, geniş arşiviyle yerli ve yabancı şarkıları dinleme ve indirmenize olanak sağlayan bir müzik portalıdır. Bu portalda müzik dünyasındaki gelişmeleri takip edebilir, sevilen sanatçılara ait albüm, şarkı, fotoğraf, video, biyografi ve röportajlara ulaşabilirsiniz. TTNET Müzik herkesin erişimine açık bir müzik portalıdır.TTNET Müzik arşivinde yerli ve yabancı sanatçılara ait 3.000.000’dan fazla şarkı yer almaktadır.

2 .Fizy :   fizy bir online müzik kutusu ve müzik arama motorudur. kullanımı kolay ve tasarımı basittir. eğlenin ve arkadaşlarınızla paylaşa bileceğiniz güzel basit bir müzik dinleme sistemidir.

3. Goear :   Yabancı bir sistemdir.Kullanım olarak biraz zor gelebilir ilk zamanlar fakat kaliteli bir sistemdir.Kendinize player oluşturabilirsiniz ve bu player i arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir sistemdir.Üye olmadanda bur dan müzik dinleyebilirsiniz.

4. Musicovery :   Yabancı bir sistemdir. Ruh halinize göre müzik çalan bir sistemdir. Yeni şarkılar keşfedebileceğiniz güzel bir sistemdir.

5. Grooveshar :  Yabancı bir sistemdir. 30 milyondan fazla kişi sevdikleri müzikleri dinlemek, yeni sanatçılar keşfetmek ve sosyal ağlarda paylaşmak için Grooveshark kullandığı bir sistemdir.Basit bir ara yüze sahiptir. Kullanımı basittir. Arayüzü kısmen Türkçe dir

 

Yorumum :  İçlerinden en çok TTnet müzik kullanıyorum güzel bir servis eksik yönleri yok değil aradığım müziklerde bulamadıklarım olmuyor değil birde gece 23.55 de yayının kesilmesi 5 dk aradan sonra servisin tekrar açılmasından başka hiç bir sorunum yok  :) . Diğer servislere baktığımda ise diğerlerini yeni müzik keşfetmek için kullanıyorum diye bilirim özellikle Goear da oluşturulan albümlerden bir çok yeni güzel müzik keşfetmişimdir.

İyi Müzik dinlemeler .

 

Hakkında M.Enes

1992 yılından beri yaşamakta olup Allaha şükür güzel bir aileye sahip olmanın gururu ile yaşam hayatıma devam ediyorum . 2010 yılında bilgisayar yazılım bölümünden başarıyla mezun oldum 2011 yılında Elektronik Haberleşme bölümüne başladım ve yüksek onurlu öğrenci ünvanı ile mezun oldum sonra DGS ile Pamukkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğine geçiş yaptım şimdi Pamukkalede okumaya devam ediyorum .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>